Найкраще місце для сімейного відпочинку

Гейзер в степу (вечірня поїздка)

Гейзер – це дивовижне та надзвичайно гарне явище природи. Адже це і  цілюща вода, і справжній гідромасаж, і ефект сауни. У сукупності все це дозволяє не лише зняти втому та напругу, але й вивести з тіла шкідливі речовини, покращити кровообіг та оздоровити весь організм.

Гейзер знаходиться на віддалі 15 км від курортного містечка Залізний Порт. Зараз для відвідувачів функціонує три купальні. Дві з них – з гарячею водою, третя – з лікувальними грязями. Вода в джерелі коричневого кольору від йоду, дуже солона і за густотою не поступається Мертвому морю. А температура її і взимку, і влітку становить 65—70 С°. Басейн гейзеру поділений на дві частини: більший - з с температурою до 35-37 С° та менший – близько 65 С° із вируючим «джакузі» у центрі. Серед цілющих елементів у воді присутні йод, бром, бор, калій, кальцій та багато інших солей та мінералів.

Тому якщо у Вас є проблеми із щитовидною залозою,  із опорно-руховою системою, дихальними шляхами, нервовою системою або ж просто потрібно зняти напругу - Вам обов’язково потрібно відвідати це чудодійне йодо-бромисте джерело.

Гейзер в степу

Гейзерні купальні

<< Назад