Найкраще місце для сімейного відпочинку

Кіндерготель. Переваги та недоліки.

Що таке кіндерготель? У чому перевага такого готелю? Що такі готелі пропонують для сімейного відпочинку, для відпочинку з дітьми?

Спробуємо розібратися.

"Kinderhotel" - походить від слів "kinder" (дитина) та "hotel" (готель), тобто готель для дітей, дитячий готель.

Кіндерготель - це готель із всеможливими розвагами, цікавими і для дітей, і для батьків, і для усієї родини в цілому. Це може бути басейн, ігрова кімната, дитячий майданчик, сауна, велосипеди, зоопарк, фітнес-зал, батут. Такі готелі поширені в Німеччині, Італії, Хорватії та особливо в Австрії.

Кіндерготелі мають безліч переваг для сімейного відпочинку з дітьми.

Не усі готелі "залюбки" здають кімнату для родин з маленькими дітками. Мабуть бояться зайвого клопоту, шуму. Адже чим менша дитина, тим більше для неї всього потрібно. Це і ліжечка, і стільчики для годування, і горщики, і коляски. Та й харчування для таких малят повинне бути особливе. У дитячих готелях (кіндерготелях) свідомо продумані рішення всіх проблем, які можуть виникнути у батьків під час відпочинку.

У готелях такого типу без усіляких перешкод у будь-який час можна підігріти їжу, дитяче харчування, приготувати молочну суміш, взяти кип'яток. А чи реально таке в звичайних готелях?

Питання з пранням також продумане: є пральні машини, сушилки та праски.

Більшість тих готелів, до яких ми звикли працююють за схемою "переночували-поснідали-поїхали", тобто гості десь проводять свій час (мори, гори, озеро, ліс,...), а до готелю повертаються лише заночувати. Таких же готелів, де можна жити, навіть не виходячи за межі готелю і щоб було цікаво і дітям, і дорослим не так вже й багато. Тому батькам доводиться роздумувати над тим, як розважити своє чадо. Як наслідок - це додаткові витрати на розваги, харчування.

У звичайних готелях рідко хто з персоналу може поспілкуватися з маленькими гостями, почитати чи погратися з ними. Кожен з них зайнятий своєю справою. А персонал кіндерготелів орієнтований на дітей. Тут і адміністратор, і кухар, і технічний персонал вільно спілкується з малятами.

Відпочинок повинен бути корисним для всієї сімї. Діти розважаються під наглядом аніматорів в той час, коли батьки відвідують сауну.

Важливим моментом дитячих готелів є їх безпечність. Дитина не зможе непомітно вийти з готелю.

Кіндерготелі вже прославилися практично по всьому світі і їх популярність постійно зростає.

Не варто зразу лякатися цін. Потрібно розуміти, що в іншому місці може бути дешевше, але доведеться десь обідати, вечеряти, шукати якісь розваги для дитини, доплачувати за сауну, фітнес-зал і т.д. Порахуйте, чи вийде зекономити.

А якщо непогода, то чим зайнятися на відпочинку? Просидіти весь день в кімнаті з телефоном, комп'ютером чи перед телевізором? Отож, вибір за Вами.