Найкраще місце для сімейного відпочинку

Чи святкувати день захоханих?

Чи святкувати 14 лютого, день святого Валентина, день закоханих?

Кохання - це найкращий стимул у житті кожної людини. Воно потрібно нам як повітря, сонце, земля, вода, їжа. Це почуття, яке властиве лише людині. І висловлювати це почуття до коханої людини потрібно щодня, щомиті. Для цього не потрібно чекати якогось особливого дня.

Чи святкувати день закоханих, день святого Валентина - кожен вирішує сам. Зрештою, у кожній родині існують свої «дні закоханих». Це і річниця весілля та вінчання, і заручини, і дата першого знайомства та першої зустрічі і, мабуть, ще багато інших "особливих" днів.

Але якщо до Вашого "списку" Ви додасте ще один день і в цей день подаруєте одне одному ще більше кохання, любові та гарного настрою, коли кожен Ваш погляд, кожне слово скаже наскільки Ви кохаєте один одного або хоча б ще одне серце почує зізнання в коханні чи омріяну пропозицію руки та серця, то воно того варте і шкоди від такого святкування точно не буде.

Тож нехай у Ваші серця, у Ваші родини це свято принесе щирі й світлі почуття, доброту, розуміння й любов до рідних, близьких, друзів.

Будьте щасливі та кохані!

<< Назад