Найкраще місце для сімейного відпочинку

Садиба - Корисна інформація

Відпочинок в Карпатах можливий цілий рік.

Вибираєте місце для відпочинку? Згадайте про відпочинок в Карпатах.

Незалежно від віку, від пори року кожен знайде для себе щось цікаве. Адже ми усі такі різні: хтось не виносить спеку, а когось дратують морози, комусь до вподоби тиша та спокій, а хтось і дня не уявляє без галасливої метушні, когось цікавлять музеї, виставки, а іншим крім лісу, річки та гір нічого й не треба,...

Отож, вибір за Вами. Але одне можемо сказати з впевненістю - враження від Карпат будуть незабутніми у будь-яку пору року!

Зима - це пора, коли ліси і гори покриті сліпучо-білим снігом, мороз тріщить, гірська річка вкривається льодом. Це чудова пора для катання на лижах, сноубордах і санчатах. Це неймовірні зимові пейзажі, чисте та свіже повітря. А ще спробуйте після відвідування сауни пірнути в річку, якщо вона повністю не замерзла, або ж просто зануритися в сніг. Враження незабутні!

Літо в Карпатах - це також незрівняне задоволення: буяння зелені, квітів, яскраве, але не пекуче сонце. Тому і засмага буде більш стійкою, ніж на морі та й набагато кориснішим. Влітку також можна підібрати відпочинок на будь-який смак. Це і зелений туризм, і походи в гори, і велопрогулянки, і сплави по гірських річках, і вражаючі краєвиди, гірські водоспади і цілющі джерела. А зібрані власноруч гриби, ягоди, цілющі трави будуть зігрівати душу і тіло в холодні зимові вечори.

Навесні Ви маєте можливість побачити карпатську природу в цвітінні, коли гірські галявини прокидаються після зими, вкриваючись пролісками, первоцвітами та крокусами. Ви почуєте як дзвенять гірські струмки, як пташки радіють приходу весни. Це чудовий час для подорожей. І знову ж таки, це можуть бути піші походи в гори, велопрогулянки. Досить взяти із собою термос із чаєм та закинути до рюкзачка декілька канапок. А можна після зимового сидіння у квартирі навесні просто посидіти в альтанці з келихом коньяку та відчути природу та сонячне проміння на обличчі.

А осінь в горах по-своєму особлива. Все навкруги виграє яскравими кольорами. У цю пору найкраще оздоровлюватися. В лісах Карпат ще досить грибів, лікарських рослин. Можна ще поласувати ожиною, лісовими горіхами. Цікавими будуть кінні та велосипедні прогулянки, захоплюючі екскурсійні програми. Фотографії, зроблені у цю пору, своєю яскравістю та різнобарв’ям ще довго привертатимуть Вашу увагу. Скоріш за усе, якась із них опиниться на Вашому столі, чи Ви поділитеся нею з друзями на своїх сторінках у соц.мережі.

Тож, просимо до карпатського краю на відпочинок.

<< Назад