Найкраще місце для сімейного відпочинку

Водохреще, Йордана

         Хрещення Господнє, Водохреща, Йордан - це третє і завершальне із зимових свят, яке  відзначають 19 січня.

         Запрошуємо вас на Гуцульщину до Садиби "Затишна", щоб відсвяткувати це свято разом зі своєю сім'єю, у вузькому колі рідних і близьких, в атмосфері домашнього затишку.
         Напередодні Водохреща святкується другий Святий Вечір - "Голодна кутя" і для тих, хто постить ми приготуємо на вечерю пісні страви.

         Вранці усі бажаючі можуть піти до церкви, де відбудеться урочиста служба Божа. По Богослужінні весь народ іде на річку. Вважається, що на Водохреща вода набуває особливо цілющих властивостей і зберігає їх протягом року.

         Ви можете зануритись у річку Рибницю, до якої є спуск із Садиби.  Та ми пропонуємо вам поїхати до села Соколівка, що знаходиться за 5км від Садиби.  Тут біля річки місцеві умільці  створюють до Йордана справжнє крижане містечко. Крім уже традиційних хрестів, із льоду вибудовують браму, капличку, колодязь для освяченої води та багато іншого, цікавого. Була б тільки крига. Все підготовлено і для любителів хрещенського купання. І не дивно, що сюди приходять і жителі навколишніх сіл і міст, і численні гості, і туристи, щоб відчути особливу піднесеність християнського духу, напитися цілющої води та скупатися у річці.

  13_0.jpg p1191690.jpg 

         Вважається, що  тих, хто наважився пірнути в ополонку на Водохреща хвороби та негаразди не лякатимуть  впродовж всього наступного року. Дівчата вмиваються свяченою водою, щоб личко було білим і рум’яним.

         А ще, із Водохреща в українського народу починаються оглядини та заручини, відкривається весільний період. Тому не зволікайте! Завітайте до Садиби і хто знає, який сюрприз піднесе Вам доля цього святкового вечора. :)))

   

                      Хрещення Господнє до Вашої хати,
                      Нехай принесе щастя і долі багато,
                      Розбудить удачу, відродить надії, 
                      Достатком і миром вас щедро засіє, 
                      Святою водою окропить з любов’ю,
                      І вам принесе найміцніше здоров’я!

  DSC02761.jpg DSC02784.JPG DSC02709.jpg

  Вітаємо усіх із Хрещенням Христовим!

  До зустрічі в Садибі і гарних Вам свят.

  Колектив Садиби "Затишна" і родина Єфімових

  << Повернутися