Найкраще місце для сімейного відпочинку

Маєток Святого Миколая

Із Садиби "Затишна" до маєтку Святого Миколая.

Наближається сезон новорічних та різдвяних свят. І перше з них - Святий Миколай. Звичайно ж, найбільше його чекають діти. Адже Святий Миколай як добрий чарівник - завжди приходить з подарунками. Тож не упустіть можливості порадувати своїх діток і вирушайте до Миколая в гості.

За 9км від Садиби на околиці села Пістинь знаходиться унікальна Садиба цього дитячого покровителя. Це невеликий чарівний будиночок  в гуцульському стилі, який наповнений святковим ароматом.

Охороняють Маєток різноманітні казкові герої, зроблені з дерева майстрами-умільцями. Тут є місце і для вогнища, навколо якого розташовані крісла дванадцяти чеснот.

Працює Миколай і влітку, і взимку. Тому протягом цілого року кожен охочий може відвідати його домівку, особисто поспілкуватися, а можливо і отримати подарунок.

У будинку Миколая працює пошта Чудотворця, куди надходять листи від діток з усіх куточків України. Також тут є робочий кабінет Миколая, його опочивальня, чарівні подушки. Коли Миколай спить на лівій подушці, то уві сні бачить чи дитина була чемна. Якщо на правій - чи молиться Богові. А якщо на середній - чи дитина милосердна.

А в чарівне дзеркало, що є в будиночку, не усякий погоджується заглянути, бо якщо в нього гляне чемна дитина, то вона побачить своє відображення, а якщо нечемна, то ніякого зображення не буде.

В одній із кімнат на прикрашеній чарівній ялинці висить чарівний срібний дзвоник. Якщо до нього доторкнутися, то Святий Миколай виконає усі бажання. (В це вірять навіть дорослі: багато хто тихцем торкається дзвіночка.)

При зустрічі зі святим Миколаєм не забудьте поділитися своїми мріями та найзаповітнішими бажаннями. Святий Миколай здійснює мрії!

collage-миколай.jpg

Можна відвідати майстер-клас, в якому Ви разом з Вашими дітками навчитеся робити чудові іграшки для домашньої ялинки, обереги, листівки та сувеніри для рідних і близьких.

У будь-якому віці варто вірити в дива. Тож радимо: вірте в Диво і воно обов'язково станеться з Вами!!!

<< Повернутися