Найкраще місце для сімейного відпочинку

Історія карпатського краю...

Музей родини Малявських

Адреса: Косів, вул. Тиха, 1

У музеї зібрані роботи художника Геннадія Малявського, колишнього випускника Львівського інституту прикладного та декоративного мистецтва.

"Людина повинна бути ближчою до природи. Це очищує її душу, робить доброю, чесною і духовно багатою". Хто не чув цієї прописної істини? Мабуть тому в роботах Малявського домінує пейзажна тематика. Кожна робота передає тремтливе відчуття природи, закоханість красою гуцульської природи і красу гір, річок, лісів та водоспадів. Є роботи і олією, і темперою, і графіка. Архітектура представлена етнографічно.

Дружина художника Анастасія Миколаївна Малявська має добру збірку старих традиційних візерунків. Вона продовжує і розвиває славні традиції народної вишивки рідного краю. Анастасія Миколаївна наполегливо оволоділа багатими стильовими компонентами, характерними орнаментами і створює композиції з неповторною гамою кольорів і надзвичайною чистотою виконання.

В Косівській дитячій школі мистецтв є чотири зали з експозиціями. Перший зал — виставка картин, де бували діячі української культури Іван Франко, Тарас Шевченко і Леся Україна. Другий зал — заснування видатними людьми спілки «Гуцульське мистецтво». Третій зал — це архітектура, де зібрані архітектурні духовні пам’ятки давніх часів. Четвертий зал — зібрано різні експозиції.

музеї Косова. Музей родини Малявськихї.


<< Повернутися