Найкраще місце для сімейного відпочинку

Бронювання


Перш, ніж оформити заявку, Вам необхідно ознайомитися
і погодитися з правилами бронювання!


Правила бронювання кімнат у готелі „Затишний”.

  1. При бронюванні кімнати у готелі „Затишний” замовник протягом трьох робочих днів з дня направлення йому електронною поштою рахунку вносить завдаток шляхом перерахування коштів на зазначений банківський рахунок чи в касу готелю „Затишний” у розмірі  20% вартості проживання,  але не менше 1000 гривень. Банківські витрати несе замовник. Кімната вважається заброньованою замовником у разі внесення ним вказаного завдатку у зазначений триденний строк. У такому разі замовнику надсилається Підтвердження бронювання. Зазначений завдаток є одночасно авансом і  враховується при оплаті вартості послуг готелю.
  2. У випадку відмови не пізніше, ніж за 10 днів до дати прибуття, замовникові дана сума завдатку повертається повністю за вирахуванням банківських та пов’язаних із ними аналогічних витрат. Відмовою замовника для застосування цього пункту та пунктів 3 і 4 вважається направлення замовником електронного листа-відмови на адресу Готелю hotel@zatyshny.com.ua або за телефоном (05537)-5-40-09.
  3. У випадку відмови від бронювання у строк менше ніж за 10 днів до заселення чи не прибуття у зазначений при бронюванні день, сума завдатку не повертається, та утримується готелем. Бронювання анулюється.
  4. У разі неприбуття замовника у день заселення та в наступний після нього день до 10:00 готель „Затишний” набуває права зняти бронювання о 10:00 дня, наступного за днем заселення.
  5. Кімната вважається заброньованою лише у разі надходження коштів на рахунок, зазначений у пункті 1 цих Правил чи у касу Готелю «Затишний».

Бронювання

 Я ознайомився та згоден з правилами бронювання

Замовлення приймаються також за телефоном  05537-5-40-09 

або електронною поштою: hotel@zatyshny.com.ua