Найкраще місце для сімейного відпочинку

Бронювання

Перш, ніж оформити заявку, Вам необхідно ознайомитися і погодитися з правилами бронювання!

                                                       Правила бронювання кімнат у Садибі "Затишна".

  1. При бронюванні кімнати у Садибі "Затишна" Замовник протягом трьох робочих днів з дня направлення йому електронною поштою рахунку вносить завдаток шляхом перерахування коштів на зазначений банківський рахунок чи в касу Садиби "Затишна" у розмірі 20% вартості проживання. Банківські витрати несе Замовник. Кімната вважається заброньованою Замовником у разі внесення ним вказаного завдатку у зазначений триденний строк. У такому разі замовнику надсилається Підтвердження бронювання. Зазначений завдаток є одночасно авансом і враховується при оплаті вартості послуг проживання.

  2. У випадку відмови не пізніше, ніж за 10 днів до дати прибуття, Замовникові дана сума завдатку повертається повністю за вирахуванням банківських та пов’язаних із ними аналогічних витрат. Відмовою Замовника для застосування цього пункту та пунктів 3 і 4 вважається направлення Замовником електронного листа-відмови на адресу Садиби.

  3. У випадку відмови від бронювання у строк менше, ніж за 10 днів до заселення чи не прибуття у зазначений при бронюванні день, сума завдатку не повертається. Бронювання анулюється.

  4. У разі неприбуття Замовника у день заселення та в наступний після нього день до 10:00 Садиба "Затишна" набуває права зняти бронювання о 10:00 дня, наступного за днем заселення.

  5. Кімната вважається заброньованою лише у разі надходження коштів на рахунок, зазначений у пункті 1 цих Правил чи у касу Садиби "Затишна".

Бронювання

 Я ознайомився та згоден з правилами бронювання

Замовлення приймаються також за телефоном (098)-527-86-00
або електронною поштою: sadybazatyshna@ukr.net